Державний вищий навчальний заклад “Українська академія банківської справи
Національного банку України” і Відділення релігієзнавства Інституту філософії
ім. Г.С. Сковороди НАН України
проводять 21-22 жовтня 2011 року
у м. Суми
Всеукраїнську наукову конференцію
“Нові виміри духовності на початку ХХІ століття”
Для обговорення пропонуються такі напрями:
1. Феномен духовності на початку ІІІ тисячоліття.
2. Нові тенденції у філософському розвитку постмодерної доби.
3. Релігія в пошуках засобів реагування на нові запити суспільства.
4. Культурологічні проблеми в добу динамічно мінливої дійсності.
5. Дискурси нового століття.
У разі Вашої згоди взяти участь у роботі конференції просимо надіслати до 30 вересня 2011 року заявку і текст статті в електронному варіанті (для друкування в науковому виданні) електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) і в роздрукованому вигляді .
Форма заявки для участі в роботі конференції:
– прізвище, ім’я, по батькові (повністю);
– місце роботи, домашня адреса з індексом;
– посада, науковий ступінь, вчене звання;
– контактні телефони, e-mail;
–сфера наукових інтересів;
– необхідність замовлення готелю (вказати).
Вимоги до оформлення статті викладено в інформаційному повідомленні про збірник наукових праць “Світогляд – Філософія – Релігія” під рубрикою “До відома авторів”
Авторам без наукового ступеня до статті треба додати рецензію доктора наук або кандидата наук за обраною тематикою (аспіранти подають рекомендацію наукового керівника).
Реєстрація учасників конференції 21 жовтня 2011 року з 9.00 до 10.00 за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1, наукова бібліотека Державного вищого навчального закладу “Українська академія банківської справи Національного банку України”.
Проїзд: від залізничного вокзалу тролейбусами № 3, 4 до зупинки “Покровська площа”.
Учасників конференції планується розташувати в гуртожитку-готелі“Олімпійський”(вул. Прокоф’єва, 38/2).
Проїзд, проживання і харчування за власний рахунок учасників конференції.
З питань оформлення і подання матеріалів звертатися дооргкомітету: 40030, м. Суми, вул. Соборна, 39, кафедра соціально-гуманітарних дисциплін ДВНЗ “УАБС НБУ”, відповідальний секретар оргкомітету Васюріна Алла Олександрівна.
Контактні тел.: (0542) 61-91-68(роб.); 098-960-04-85, 050-105-12-11, 8-050-908-14-68 (моб.): е- mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
Голова оргкомітету І. П. Мозговий
ДО ВІДОМА АВТОРІВ
Інститут філософії ім. Г. С. Сковороди НАН України і Державний вищий навчальний заклад “Українська академія банківської справи Національного банку України” видають збірник наукових праць“Світогляд – Філософія – Релігія”.
Мета видання – поширення філософських ідей, спрямованих на подальше системне формування цілісного світогляду сучасної людини, аналіз актуальних проблем сучасності через призму філософського, релігієзнавчого й культурологічного знання, з метою пошуку оптимальних варіантів їх розв’язання.
Редакційна колегія запрошує до співпраці авторів і звертає увагу, що статті, надіслані для публікації у збірнику “Світогляд – Філософія – Релігія”, повинні бути оформлені згідно з вимогами п. 3 постанови Президії ВАК України № 7-05/1 від 15.01.2003 “Про підвищення вимог до фахових видань, внесених до переліків ВАК України”, ГОСТ 7.5-88 та ДСТУ ГОСТ 7.1-2006.
Узбірнику“Світогляд – Філософія – Релігія”відкрито такі тематичні рубрики:
Статті для публікації повинні відповідати профілю видання.
ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ АВТОРСЬКИХ ОРИГІНАЛІВ
До редколегії подається електронний варіант статті на дискеті, CD-диску чи електронною поштою, а також роздрукований варіант на паперових носіях. Назва файлу – латинськими літерами за прізвищем автора.
Авторський текст наукової статті повинен містити такі структурні частини (з дотриманням вказаної послідовності):
–індекс Універсальної десяткової класифікації (УДК);
–імя й прізвище автора– прописними й великими літерами;
–заголовок – великими літерами (шрифт жирний);
–анотацію українською мовою або мовою, на якій написана стаття (не більше 5 рядків) (назва підрозділу курсивом);
–ключові слова (назва підрозділу курсивом);
–текст статті;
–список використаної літератури (оформлення –згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1-2006), розміщений у кінці статті. На всіпершоджерела повинні бути зроблені посилання у тексті; порядковий номер першоджерела проставляється у квадратнихдужках, наприклад [3, с. 5], де 3 –порядковий номер позиції (монографії, статті) у списку літератури, 5 –номер сторінки; першоджерела подаються мовою оригіналу в алфавітному порядку;
–коротку анотацію (Summary) англійською мовою (не більше 75 слів) з перекладом назви статті, ім’ям і прізвищем автора в англійській редакції.
На окремій сторінці як додаток подаються відомості про автора (прізвище, імя, по-батькові, місце роботи, вчений ступінь, наукове звання, адреса, телефони, Е-mail).
Обсяг статті – 0,5 др. арк. (20 тис. др. знаків) разом з бібліографією й анотацією;абзацний відступ – 1,25 см; вирівнювання основного тексту по ширині сторінки;
Міжрядковий інтервал –1,5. Кегль шрифту –14. Параметри сторінки (поля): зверху, знизу, справа –2 см; зліва –3 см.
Файл готується за допомогою текстового редактора Word.У файлі не використовуються стилі тексту. Слова друкуються без переносів. Рекомендований шрифт – TimesNewRoman.
Автор зобов’язаний ретельно вичитати рукопис.
Публікація матеріалів здійснюється як правило українською мовою (для іноземців у виключних випадках – англійською або російською). Відповідальність за науково-методичний рівень статей, обґрунтованість висновків, достовірність фактів несуть автори. Дотримання авторами цих вимог прискорить публікацію надісланих матеріалів.
Редакційна колегія